Siparisinizkapinizda.com 
Menar Grup Turizm ve Eğitim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.

 

 

Ticarette edindiğimiz bilgi ve birikimi dürüst hizmet anlayışıyla değerli müşterilerimize daha fazla aktarabilmek için 2018 yılında siparisinizkapinizda.com internet sitesini kurduk.

 

En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmayı kendimize görev edindik. Sektörün öncüsü ve en iyi tedarikçiniz olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

Müşteri istek ve ihtiyaçlarına yönelik sürekli iyileştirme ve güncellemeler yaparak alanımızda liderliği hedeflemekteyiz.

VİZYONUMUZ

 

Menar Grup Turizm ve Eğitim Hizmetleri Tic. San. Ltd. Şti, Öncelikle yurtiçi ve yurtdışı pazarında sektörü yönlendirebilecek konuma ulaşmak için, kaliteli ürünleri, zamanında teslim etmeyi ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Personeli ile yapısını sürekli geliştirmeye odaklayan şirketimiz, pazarda lider firma haline gelerek, müşterilerin isteklerini karşılayabilen örnek ve öncü kuruluşlar arasında yerini almak için yenilenen dinamizm ile faaliyetlerini sürdürmektedir.   .

MİSYONUMUZ

 

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü ürünü; gelişen teknolojinin sağladığı en son yenilikler ile uluslararası standartlarda belirlenen özelliklere sahip olacak şekilde, zamanında ve uygun koşullarda temin etmeyi kendine görev edinmek ve bu görevi tüm paydaşlarımızla paylaşmaktır.

Gelişen ve büyüyen Türkiye pazarında durmaksızın hep bir adım öne geçerek, rekabette müşteri memnuniyetini ve güvenini devamlı olarak ön planda tutup, onlar için daima tercih edilen çözüm ortakları olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

 

Müşterilerimiz velinimetimizdir. Çalışanlarımız kurumumuzun temel taşlarıdır. Kaliteli ürün ve hizmetler tüm müşterilerimizin hakkıdır. Üstün iş ahlakı, adil ve dürüst davranış şekli ile örnek kuruluş olmaya özen göstermek, verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi en ön planda tutmak, tüm iletişim araçlarını sonuna kadar kullanarak şeffaf modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek vazgeçilmez değerlerimizdir.

 
Çerez Kullanımı